O firmie

SRPAWDZONE ROZWIĄZANIA, PONAD 10 LAT DOŚWIADCZENIA

Firma VICO jest bezpośrednim producentem komunalnych pras hydraulicznych oraz belownic wykorzystywanych w każdej dziedzinie przemysłu oraz wszędzie tam gdzie pożądana jest racjonalizacja w zarządzaniu odpadami.

Komunalne prasy hydrauliczne są kluczowym elementem gospodarki odpadami. Firma VICO oferuje gotowe rozwiązania, pozwalające właściwe gospodarować odpadami i przynosić oszczędności poprzez ich odpowiednią kompresję. Razem z VICO przedsiębiorstwa zajmujące się recyklingiem zaoszczędzą na redukcji objętości i obsłudze serwisowej urządzeń.

Nadrzędnym celem firmy jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w gospodarce odpadami komunalnymi na obszarze całej Polski. VICO jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą, która swoją działalność  rozpoczęła w 2006 roku. Firmę VICO wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do potrzeb klienta. Różnorodność ofert i modeli pozwala dobrać najlepsze urządzenia, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Nasze maszyny charakteryzuje wyjątkowa solidność konstrukcji, bezawaryjność, funkcjonalność. Tak wysoka jakość produktów gwarantuje ich długą i efektywną eksploatację. Nasze urządzenia kompresują odpady wielu znanych przedsiębiorstw na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwoliło na realizacje wielu projektów maszyn, pozyskaniu partnerów w przemyśle i sieciach handlowych.

Firma VICO służy serwisem gwarancyjnym oraz profesjonalną pomocą w zakresie doradztwa i asysty technicznej na terenie całej Polski. Serwis VICO 24h na każde wezwanie reaguje bez zbędnej zwłoki. Naprawy/usterki realizujemy od kilku do kilkunastu godzin od zgłoszenia. Oferta serwisowa naszej firmy jest poszerzona o produkty znanych marek na rynku polskim.